Під час прибуття я абсолютно нічого не знав про те, куди їду. Це незвично для мене - зазвичай я приділяю багато часу вивчанню місць, куди збираюсь їхати. Прилетівши у Японію, я без Інтернету та карти заїхав до свого містечка - Вако-ші, пройшов 5 хвилин до власного будинку, піднявся на 8 поверх та, ввівши пароль на панелі на дверях, зайшов до квартири. Лише після того як я прийняв душ та перевдягнувся мені перетелефонували з роботи. Я сказав щоб не хвилювалися, я уже у квартирі. Японець приїхав через 5 хвилин. Бідолаха, мабуть, переживав що я зайшов у чужу квартиру - у Японії це дуже легко зробити. Проте, переконавшись що я знаходився саме там де і повинен жити наступні 7 місяців він був вражений. "Ніхто з попередніх студентів ще ніколи не знаходив свого житла чи навіть нашого офісу!" - сказав з захопленням він. Дивно - територія корпорації Хонда в тому місті займала величезний шмат території який було дуже важко пропустити - у певних місцях навіть були знаки "Хонда" з позначкою куди йти. Тому, по прибутті в Копенгаген і не маючи ніякого уявлення що це за місто, що тут є цікавого і що я буду тут робити наступні три дні я, знову ж таки, почував себе непевно. Спеціально нічого не вивчаючи, я залишив цю справу Ані - як вона і просила у мене. Вона дала мені чітко зрозуміти що це не мій клопіт і мені довелося з нею погодитись. Тому, я лише знав як добратись до квартири - врешті решт бронював її я - але що робити далі я не знав взагалі нічого. Це також було дуже дивно для мене...
Коли ми проходили повз будинок, у якому ми мали жити наступні кілька днів, мене вразила одна річ - ніхто не затуляв вікна шторами. Всі, без виключення, вікна доволі довго житлового 5-ти поверхового будинку були повністю прозорі. Так, ті що на першому поверсі також були прозорі. Був вечір і можна було спостерігати за людьми які жили у цьому будинку як за рибками в акваріумі. Чоловік на першому поверсі дивився новини, сидячи на дивані та попиваючи вино. Жінка-сусід читала книгу, загорнувшись у грубий коцик. Якщо вас цікавить що вона читала - запитайтесь, я бачив.
Звісно, наша кімната не мала фіранок, але й була на останньому, 5 поверсі. Власниця пояснила нам що у нас ще є пів години щоб добряче зекономити та встигнути в магазин і купити нашу вечерю там. Це був звичайний, маленький супермаркет посеред житлового кварталу - не такий монстр, які будуть за містом, де закупи іноді тривають один день і потрібно велику машину щоб усе це звідти вивезти. Та все ж, цей маленький магазин був надзвичайно повно напханий всякою їжею. Продукти буквально вивалювались з полиць, ними були напхані плетені кошики які стояли між рядами. Вибір був колосальним - тут можна було купити стільки здорової їжі, що коли ти, дійшовши в секцію з чіпсами та пивом, вже просто фізично не зміг би взяти більше з собою до каси. Ми накупили різних оливок, помазанки з в'ялених томатів та песто, різне м'ясо на канапки, хліб та велику пляшку сидру. Це не була вечеря після якої ходити не зможеш - але наїстися нею було легко.
На другий день падав дощ. Не те що я був проти дощу. Власне, не знаючи що тут робити, не роблячи ніякого "попереднього дослідження", я залишився без жодного уявлення про місцевий клімат. Мабуть, саме тому дощ мене зовсім не розчарував, хоч і був доволі сильний. До того ж, погодні умови мінялися моментально. Небо, що 5 хвилин тому нагадувало сонячний день, замінювалося на вітер з дощем зовсім непомітно - і так само знову заспокоювалося, неначе неспокійна, галаслива дитина. Дивлячись на небо та відчуваючи сильний вітер, я зрозумів чому тутешні люди полюбляють сидіти дома та спостерігати за змінами через вікна, на котрих немає фіранок. Так щонайменше сухіше. Погода не була "екстремальною" - тут не було ніякого землетрусу, серйозної мінусової температури чи тайфунів. Проте, там де їй бракувало драматичності, вона точно надолужувала в упертості. Погода уперто змінювалася, таке враження що лише заради змін. Проте, ця мінлива погода пізніше наштовхнула мене на іншу думку - але про неї пізніше.